RTV RY:n jäsenrekisteritietojen päivitys

Ne jäsenet, jotka ovat ilmoittaneet käytössään olevan sähköpostiosoitteen pääsevät kirjautumaan omille jäsenrekisterisivuille. Omilta sivujen kautta pystyy tarkistamaan mm. lähettyjen laskujen tilat ja päivittämään omia sekä veneen tietoja.

 

Mistä tiedän olenko ilmoittanut sähköpostiosoitteeni seuran jäsenrekisteriin?

Kirjaudu Jäsentietosivuille, jotka löydät Yhdistysinfo -valikon alta tai oheisesta linkistä.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikäli et muista salasanaasi jäsenrekisteritietoihisi, paina jäsentietoni Salasana hukassa -linkkiä ja syötä käytössäsi oleva sähköpostiosoite:

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikäli et saa salasanaa käytössäsi olevaan sähköpostiosoitteeseen, et ole joko ilmoittanut ollenkaan sähköpostiosoitettasi tai et ole ilmoittanut muuttunutta sähköpostiosoitettasi seuran sähköiseen jäsenrekisteriin. Näissä tapauksissa, ilmoitathan käytössäsi olevan sähköpostiosoitteen oheisella lomakkeella seuran jäsenkirjurille. Lomakkeen lähetyksen jälkeen, uusi osoitteesi rekisteröidään jäsentietoihisi ja ilmoittamaasi sähköpostiosoitteeseen lähetetään uusi sisäänkirjautumislinkki:

 

tarrat

Lähetä puuttuva sähköpostiosoiteesi seuran jäsenkirjurille oheisesta linkistä, KIITOS!

Linkki lomakkeeseen